Naujas apdovanojimas Kinijoje už Keysino šiuolaikinį vandenį

- Dec 19, 2018-

Naujas apdovanojimas Kinijoje už Keysino šiuolaikinį vandenį

Kinijoje „Modern Water“, aukštųjų technologijų įmonė, siekianti tvaraus vystymosi, buvo apdovanota Pasaulinio partnerio „Clean Technology Award“ apdovanojimu už sėkmingą tarptautinį bendradarbiavimą su „Hangzhou Shangtuo Environmental Technology Co., Ltd.“.

Šis naujas apdovanojimas atitinka „Modern Water“ neseniai paskelbtą bendrą įmonę su „Hangzhou Shangtuo“ (prekyba kaip „Sunup“), kuri paskatino modernaus vandens novatorišką ir patentuotą sūrymo koncentracijos technologiją (AMBC) visoje Kinijoje.

Pasaulinio „cleantech“ verslo organizuotame „Umore Consulting“ apdovanojime „Nanjing“ „Clean Technology Global Summit“ pripažino „Modern Water“ ir „Sunup“ partnerystės naudą pažangioje vandens valymo technologijoje.

Simon Humphrey, šiuolaikinio vandens vadovas, komentavo:
„Labai didžiuojamės galėdami būti„ Hangzhou Shangtuo “„ Keysino “, kuris reiškia„ pagrindinį partnerį “, parduodant mūsų naujovišką energiją ir ekonomišką„ All Membrane Brine Concentration Process “(AMBC) procesą, ypač kai sūrymo koncentracijos poreikis niekada nebuvo didesnis. Ypač daug dėmesio skiriama atliekų kiekio mažinimui, nuliniam skysčių išleidimui (ZLD) ir didesniam vandens perdirbimui, ypač kartu su „Sunup“, o kartu su „Sunup“ turime tinkamą technologiją tinkamu laiku, tinkama kaina “.

Šis naujausias šiuolaikinio vandens apdovanojimas laimėjo kartu su naujuoju bendradarbiavimo susitarimu su Johanesburgo WEC projektais, kad visoje Afrikoje būtų skatinama „All-Membrane Brine Concentration“ (AMBC) technologija.