Nauji North Shore nuotekų valymo įrenginio galėtų gaminti atsinaujinančių energijos

- Sep 25, 2017-

Nauji North Shore nuotekų valymo įrenginio galėtų gaminti atsinaujinančių energijos

Metro Vankuveris valdyba nuspręs šią savaitę, ar sistema užfiksuoti šilumos energiją iš apdorotų nuotekų naują North Shore atliekoms išleisti 17,9 milijonų JAV doleriųVandens valymo įrenginiai.

Darbuotojai rekomendavo į išlaidas, kartu sudaro sutartį parduoti energiją, City North Vancouver Lonsdale energetikos korporacijos ir regionų apygardos komunalinės paslaugos komitetas jį davė žalia šviesa praeitą savaitę.

"Tikimės, kad mes ją ir mes galėsime pagaminti iš esmės laisvos energijos, kuri kitu atveju būtų buvę į vandenyną," sakė komunalinių paslaugų komiteto pirmininkas Darrell Mussatto, kuris taip pat meras Šiauliai City. "Mes džiaugiamės, apie tai."

$525 - milijonų suprojektuoti ir pastatyti naujus nuotekų valymo įrenginius sudarytoje sutartyje su konsorciumu prisitaikyti anksčiau šiais metais, ir statybos įmonėje prasidėjo pavasarį.

Nuotekų šilumą, kuri apima naudoti šilumos perteklių išvalytos kaip alternatyvios energijos šaltinį — buvo įtrauktas dizainas-statyti-finansavimo sutartyje kaip neprivalomas punktas.

Jei Taryba balsuos statybos sistema, North Shore įmonė bus pirmasis Metro Vankuveris priklauso atliekųvandens valymo įrenginiaišiluminės energijos atkūrimo sistema.

"Tai tarsi vienkartinis galimybė. Jei mes planuoti ją dabar ir sukurti dabar, tai bus labai brangu tai padaryti po to, kai augalas yra pastatytas,"sakė Mussatto.

Apie 15 proc. pagaminamos energijos bus naudojama iš Lonsdale energijos korporacijos (LEC), kuri yra rajono energetikos paslaugų teikėjo nuosavybė City North Vancouver. Tai reiškia, kad Metro gali parduoti poilsio energijos, kitų komunalinių paslaugų, kad ateityje.

Regiono mokės 17,9 milijonų JAV dolerių įdiegti nuotekų šilumos regeneravimo sistema, o LEC bus įdiegti paskirstymo vamzdžiuose už maždaug $3.5 mln ir apmokėti einamosioms išlaidoms mainais gauna energijos. Tikimasi, regiono rajono gaus maždaug 1 milijono JAV dolerių subsidijų iš BC hidroelektrinių link projekto.

Nuotekų šilumos rekuperacija bus sukelti šiltnamio efektą sukeliančių dujų pagal išstumdamas gamtinių dujų naudojimas LEC's rajono energetikos sistemoje.

Šiuo metu LEC naudoja gamtinių dujų katilai, 85 procentai jo energijos, plius saulės baterijos ir geoterminė poilsio. Kai jis prijungtas prie atliekųvandens valymo įrenginiai, 100 proc. jo bazinės energijos poreikiams bus atnaujinamas. Katilų reikės tik kai energijos paklausos pik.

"Tai didelis pasiekimas," sakė Mussatto.

Šiltnamio efektą sukeliančių dujų, pasidalina regionų rajone, LEC ir BC Hydro pagal kapitalo įmokas.

Nuo 2021 m. apie 5,700 tonų per metus sumažinti bus skirta regionų apygardos — pakanka, kad būtų skystas atliekas komunalinių paslaugų anglies neutralus – LEC gaus apie 1200 tonų ir hidro 300 tonų.

Mussatto sakė, kad dėka anglies dvideginio kreditams įmonė uždirbs, sistema bus panaudojama 17 – 18 metų išlaidų.

Nauja valymo įrenginių tarnaus 200.000 gyventojų Šiaurės ir Kauno raj, Kaunas City ir Squamish ir Tsleil-Watuth Pirmasis Tautų rajonus. Projekte yra numatoma iki 2020 m. ir esamą atliekųvandens valymo įrenginiaiuždaromas – 2021 m.

Projekto biudžetas yra 700 milijonų dolerių, 405 mln $, kuris sklinda Federalinė ir provincijų vyriausybės.

 


 [M1]