"Pentair" ir "Urban Organics" antroji komercinė skalė, "Aquaponics Farm", St. Paul, Minn.

- Jun 29, 2017-

"Pentair" ir "Urban Organics" antroji komercinė skalė, "Aquaponics Farm", St. Paul, Minn.

87 000 kvadratinių pėdų miesto ūkis kasmet gamins 275 000 svarų žuvų ir 475 000 svarų organinių produktų

Londonas - 2017 m. Birželio 1 d. " Pentair" , pasaulinio masto tvarių vandens sprendimų lyderis ir "aquaponics" ūkininkų novatoriškoji " Urban Organics" , atidaro naują, 87 000 kvadratinių pėdų patalpų "Aquaponics" ūkį San Paulo, Minn. "Aquaponics" įrenginiai pasaulyje, miesto ūkis turi pajėgumus kasmet išauginti 275,000 svarų žuvų ir 475,000 svarų organinių produktų.

"Pasaulinė populiacija auga, o kartu ir žuvų baltymų paklausa greitai pranoksta tvarią natūralią žuvų gamybą." "Pentair" akvakultūros ir "aquaponics" sprendimai plečia ūkininkavimo būdus, taip pat ir miestų vietovėse, ir palaiko geresnes galimybes gauti baltymų visame pasaulyje ", - sakė Karlas. Frykmanas, Pentairio vandens prezidentas. "Mes sujungėme jėgas su" Urban Organics ", kad padėtume pagreitinti plataus masto šiuolaikinės akvakultūros plėtrą, nes manome, kad tai gali būti tikra komercinė galimybė padėti išspręsti šią augančią maisto dilemą".

"Pentair" sukurta pažangi vandens filtravimo technologija sukurta taip, kad Urban Organics galėtų atskirti žuvų vandenį nuo augalų vandens. Tai leidžia "Urban Organics" padidinti žuvų rūšis šaltame vandenyje, kuriame yra mažai maistinių medžiagų, kartu su augalų rūšimis šiltame vandenyje, kuriame yra daug maistinių medžiagų. Žuvies vandens maistingosios medžiagos yra koncentruojamos ir tiekiamos į augalų vandenį. Be to, sistema buvo sukurta šalto vandens žuvims pasinaudoti šaltesniu klimatu Minesotoje, taigi, jie efektyviau naudoja energiją. LED apšvietimas taip pat naudojamas siekiant toliau mažinti ūkio energijos naudojimą.

"Mūsų bendradarbiavimas su" Pentair "padėjo mums pasiekti mūsų viziją, kaip sukurti naują miesto žemės ūkio modelį, kuris užtikrintų prieigą prie sveikų maisto produktų, o naudojant mažiau kaip du procentus tradicinio žemės ūkio naudingo vandens", - teigė Davidas Haideris, Urbano įkūrėjas Organika. "Mūsų vietinė rinka gaus mūsų žuvies ir žaliųjų naudą, tačiau taip pat bus visuotinės naudos, nes mes ir toliau mokytis iš šio modelio ir pritaikyti pamokas kitose vietose ateityje".

"Urban Organics" gamina žuvis ir gamina produkciją, o tikimasi, kad 2018 m. Pradžioje jis bus visiškai pajėgus. "USDA", kaip ekologinės gamybos ūkis, patvirtino "Urban Organics" auga šviežių žali, įskaitant žalią ir raudoną kale , arugula, bok choy, žalios ir raudonos romėnų, šveicarijos šarvuotos, žalios ir raudonos lapų salotos, kartu su tvariai iškeltomis Atlanto lašišomis ir arktine šaka.

"Urban Organics" platina savo žuvis ir gamina regioniniuose prekybos centruose, kooperacijose ir restoranuose. Savo pirmojoje partnerystėje Minesotoje "Urban Organics" dirba su "HealthPartners" ligoninėse ir klinikose, kad savo šviežius žalumynus tiekia pacientų maistas, kavinių salotų barai ir mažmeninės prekybos vietos.

"Pentair" ir "Urban Organics" pirmą kartą pradėjo dirbti kartu, kai "Urban Organics" 2014 m. Atidarė savo inauguracinį "Aquaponics" ūkį buvusio "Hamm" alaus darykloje Šv. Pauliuje. "Pentair" savo inovacinėmis technologijomis vandens sistemose ir sprendimais bei biologine ir technine patirtimi glaudžiai bendradarbiavo su "Urban Organics" projektuojant, diegiant ir inžinierius pasaulinės klasės sistemą. Norėdami sužinoti daugiau apie "Pentair" akvakultūros ir "aquaponics" sprendimus.

APIE PENTAIR

"Pentair plc" (NYSE: PNR ) yra pasaulinė kompanija, kurianti saugesnį, tvaresnį pasaulį. "Pentair" teikia pramonei skirtus produktus, paslaugas ir sprendimus, kurie padeda žmonėms kuo geriau išnaudoti išteklius, kuriems jie labiausiai priklauso. Jo technologijos juda pasaulį į priekį, užtikrinant, kad vanduo yra gausus, naudingas ir grynas, o svarbi įranga ir šalia esančios priemonės yra saugomos. "Pentair" su 2016 m. Pajamų iš 4,9 mlrd. Dolerių dirba maždaug 19 000 žmonių visame pasaulyje.