"Pentair" parduoda ventilius ir valdo "Emerson" padalinį už 3,15 milijardo dolerių

"Pentair" pardavimo vožtuvai ir valdymo blokas "Emerson" už 3,15 mlrd

Bendrovės generalinis direktorius pavadino "Emerson" sandorį "laimėk, laimėk" energijos sektoriaus nuosmukio metu.

"Pentair PLC" parduos savo sklendes ir valdymo bloką "Emerson" už 3,15 mlrd. Dolerių, iš esmės baigdama bendrovės forayą naftos ir dujų versle.

Ketvirtasis ketvirčio pabaigoje paskelbtas ilgalaikis gandas, kuris perduodamas "Emerson", perduoda 7 500 darbuotojų. Nors didžioji verslo dalis yra Europoje, 1500 tokių darbuotojų yra Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Prieš ketverius metus "Pentair" įėjo į energetikos įrenginių sektorių didžiuliu būdu, kai jis sujungė "Tyco International" srauto kontrolės verslą su 5,3 mlrd. JAV dolerių akcijų sandoriu. Šis sandoris iš esmės padvigubino "Pentair" dydį, suteikdamas jai daugiau vandens filtravimo ir pirmojo tvirto pagrindo energijos gamintojų vožtuvams .

Dabar "Pentair" naikina buvusį "Tyco" verslą, kuris parduoda vožtuvus energetikos pramonei. Šis verslas yra vienas iš daugybės analitikų, kurie laikomi pažeidžiamiais kintančiomis cikliškomis svyravimais ir galimomis integracijos žagsu. Praėjusiais metais "Pentair" prisiėmė 400 milijonų JAV dolerių vertės sumažėjimo mokestį dėl savo vožtuvų ir verslo kontrolės bei pamainų iššūkių.

Vis dėlto, net dėl ​​nuosmukio energetikos sektoriuje, "Pentair" generalinis direktorius Randallas Hoganas sakė, kad bendrovė "nereikėjo parduoti" padalinio.

"Mes jį pardavėme, nes tai atitinka mūsų strategiją, ir tai yra geras sandoris mūsų akcininkams", - sakė jis. "Tai laimi, laimėk".

Jis pažymėjo, kad padalinys pasibaigė 2015 m., O pajamos siekia 1,8 mlrd. Dolerių, o gerokai didesnės pelno maržos ir pinigų srautai nei 2012 m.

"Mes gerokai patobulinome sklendes ir kontrolę", siekdami sukurti akcininkų vertę ", - sakė Hoganas. "Be to," [Tyco] srauto valdymo įsigijimas suteikė masto ir kapitalo struktūrą, kad būtų galima dar labiau padidinti mūsų augimo strategiją. "

Tačiau 2012 m. "Pentair" pareigūnai šventė "Tyco" sandorį kaip būdą "Pentair" tapti kritiniu pramonės ventilių tiekėjais į naftos perdirbimo gamyklas, elektrines įmones ir gręžimo įmones visame pasaulyje.

"Pentair", kuri įsikūrusi Anglijoje, bet daugiausia valdoma iš "Golden Valley", anksčiau prognozavo, kad 2016 m. Ji pasieks 6,7 mlrd. JAV dolerių. Parduodant vožtuvus ir kontrolę, bendrovė turėtų parduoti 4,9 mlrd. Prieš "Tyco" srauto valdymo jungimą, pajamos siekė 3,7 mlrd. JAV dolerių.

"Pentair" išlaikė keletą 2012 m. "Tyco" srauto valdymo sandorių rezultatų, įskaitant grindų ir šaligatvių šildymo sistemas, energetikos įmonių įrengimų gaubtus ir nuotekų valymo bei vandens filtravimo sistemas.

"Vykdydami ventilių verslą", mes išlieka siaurai diversifikuoti, todėl mums leidžiama pirmenybę teikti investicijoms ir suteikia mums galimybes ekologiškai augti ir pasinaudoti mūsų sugriežtintomis balansinėmis galimybėmis ", - sakė Hoganas.

Kai "Emerson" bus parduota, "Pentair" susideda iš trijų pagrindinių įmonių: vandens kokybės sistemų, srauto ir filtravimo sprendimų bei techninių sprendimų. Skirsniuose daugiausia dėmesio skiriama vandens kokybei ir prieinamumui, talpykloms, kurios apsaugo įrangą ir pastatus, sistemas, kurios pagerina klientų pramonės ir procesų efektyvumą bei maisto ir gėrimų perdirbimą.

"Pentair" šiuo metu turi apie 28600 darbuotojų visame pasaulyje, iš jų 9 300 - Jungtinėse Amerikos Valstijose ir 1800 - Minesotoje. Jos akcijos uždarytos ketvirtadienį už 66,53 USD už akciją, sumažinus 6 centus už akciją.