Atvirkštinio osmoso vandens sveikatos Privalumai ir trūkumai

- Aug 14, 2017-

Atbulinis osmosasVandens sveikatos privalumų & trūkumai

 

stiklo, išgrynintas vanduo

Populiarumasatvirkštinės osmozės vandens (R.O. vandens)nuolat augo pirmą kartą buvo įvesta kaip namuose vandens valymo sistemą 1970-ųjų.

 

Be to, dažniausiai naudojamas vanduo buteliuose įmonių vandens tipas yra atvirkštinės osmozės vandens.

 

ĮR.O. vandens valymometodas apima verčia vandens per pusiau pralaidi membrana, kuri filtruoja vandens teršalus, atsižvelgiant į teršalų dydį pasirinkite skaičių.

 

Apskritai, jei teršalų yra didesni, nei vandens molekulės, šie teršalai bus išfiltruotas. Jei teršalų yra mažesnio dydžio, jie liks su geriamuoju vandeniu.

 

Pagrindinis privalumas

 

Prieš daugelį metų aš pjūklaiAtbulinis osmosasvandens beveik išimtinai, manydamas, kad tai buvo geriausias geriamojo vandens. Tačiau, nuo tada aš atrado (per asmeninė patirtis ir moksliniai tyrimai) kad sveikatai nusveria privalumus.

 

Pagrindiniai sveikatos naudaR.O.vanduo turi per Vandentiekio vanduo yra tai, kad yraR.O. sistemospašalina daug nesveiko teršalų.

 

GerasR.O. sistemospašalinti teršalus, pvz., arseno, nitratų, natrio, vario ir švino, kai kurie organiniai chemikalai ir savivaldybių priedas fluorido.

 

Yra keli trūkumai

 

Jums gali būti suinteresuotos žinoti, kad atvirkštinio osmoso buvo faktiškai sukurta kaip vandens gydymo metodas daugiau nei prieš 40 metų. Procesas buvo naudojamas visų pirma de salinate vandens.

 

Toliau pateikiami trys pagrindiniai trūkumaigerti R.O. turintis didelį tankisr:

 

1. vanduo yra demineralizuotas.

 

Kadangi dauguma mineralinių dalelių (įskaitant natrio, kalcio, magnio, magnio ir geležies) yra didesnis nei vandens molekulės, jie pašalinami iš pusiau pralaidi membrana,R.O. sistemos.

 

Nors jums gali rasti šiek tiek prieštaringa informacija internete apie naudą sveikatai atvirkštinės osmozės vandens, esu įsitikinęs, kad geriamojo de-mineralized vandens nėra sveika.

 

Pasaulio sveikatos organizacija atliko tyrimą, kuris atskleidė kai kuriuos sveikatos riziką, susijusią su geriamojo demineralizuotas vanduo.

 

Tik keletas rizikos yra virškinimo trakto problemų, kaulų tankio problemos, bendras sąlygas ir širdies ir kraujagyslių ligų. (Žiūrėkite nuorodą žemiau, Norėdami peržiūrėti PSO tyrimas internete.)

 

Pašalinti gamtoje aptinkamų mineralų taip pat palieka vanduo neskanus. Daugelis žmonių tokiu būdu turi pridėti skystų mineralinių medžiagų, jųR.O. vandensskoniui pagerinti.

 

2. vanduo yra paprastai rūgštus.

 

Viena iš pagrindinių priežasčiųR.O. vandensyra nesveika nes pašalinti mineralų daro vandens rūgštus (dažnai gerokai mažesnis nei 7,0 pH vertė). Gėrimas rūgštus vanduo ne padeda palaikyti sveiką pH pusiausvyrą kraujyje, kuris turėtų būti šiek tiek šarminis.

 

 

 

Priklausomai nuo šaltinio vandens ir specialiosiosR.O. sistemosnaudojamas, pHR.O. vandensgali būti bet kur nuo apie 3.0 (labai rūgštus) pH vertė 7,0 pH (neutralus). Dauguma įR.O. vandensAš išbandyti buvo intervale nuo 5,0 iki 6,0 pH. Tik laiko aš kada nors matėR.O. vandensTestavimas 7.0 yra tada, kai įR.O. sistemosbuvo pridėta remineralizacija elementas.

 

Natūralus sveikatos ir medicinos bendruomenės, acidozė organizmui yra laikomas labiausiai degeneracinių ligų priežastį.

 

Iš tiesų, 1931 m. Dr. Otto Warburg laimėjo Nobelio premiją už atrasti vėžio priežastis. Iš esmės, jis pasakė, buvo sukeltas ląstelių aprūpinimas deguonimi dėl acidozė organizmui trūksta.

 

Medicinos tyrimai taip pat nustatė, kad gėrimas rūgštus vanduo (taip pat kitų rūgštinės gėrimų) dažnai sukelia mineralų pusiausvyrą organizme.

 

Pagal PSO tyrimas, mažas mineralinio vandens padidinta diurezė (gamybos su šlapimu per inkstus) 20 % vidutiniškai ir žymiai išaugo – natrio, kalio chloridas, kalcio ir magnio jonų, nuo kūno pašalinti.

 

3. kai kurie ypatingos svarbos teršalų nepašalinami.

 

Nors atvirkštinio osmoso yra veiksminga šalinant įvairius teršalus į vandenį, kadatvirkštinio osmoso membranavieni negali pašalinti lakiųjų organinių cheminių (LOJ), chloro ir chloramines, vaistų ir kitų sintetinių cheminių medžiagų rasta miesto vandens priimančiosios.

 

Tačiau kai kurieR.O. sistemosDabar turite kelių pakopų filtravimo terpė (be toR.O. membrana), pvz., aktyvuotos anglies, kuri ar pašalinti chloro ir tam tikri pesticidai.