Septyni Kalifornijos koledžai gauna dotacijas vandenų išsaugojimo technologijoms kurti

- Mar 20, 2018-

Septyni Kalifornijos koledžai gauna dotacijas vandens išteklių išsaugojimo technologijoms kurti

 

Septyni Kalifornijos koledžai ir universitetai uždirbo 10 000 dolerių stipendijų, skirtų plėtoti naujas vandens išsaugojimo ir tiekimo technologijas, kaip dalį 2018 m. Pietų Kalifornijos pasaulio vandens forumo.

Tikimasi, kad dotacijų gavėjai siūlys ir nagrinės naujoviškus būdus, kaip užtikrinti saugų vandenį Kalifornijos ir viso pasaulio bendruomenėms.

Kolegijos komandos tirs vandens naudojimo efektyvumą ir parengs rentabilias strategijas, kurios padės sustiprinti vandens telkinius.

"Saddleback" koledžo mokslininkai išnagrinės galimybę naudoti rusvas, kad apiplėštų miesto ūkius, įrengdami ir tyrinėdami "Laguna Beach" parko rasos ir rūko sulaikymo sistemą.

Kalifornijos universitetas išbandys ir kuria saulės energiją naudojančią vandens valymo sistemą, kuri galėtų apdoroti vandenį, kai ji patenka į namus arba maišytuvus atskirose kaimo bendruomenėse.

Kiti dotacijos gavėjai yra San Diego valstijos universitetas už jūros vandens gėlinimą, Loma Linda universitetas, siekiant sumažinti užterštumą vandens šuliniuose Čado mieste, Kalifornijos universitete, dėl to, kad naudojamas apdorotas vanduo, kuris drėkina miesto parką, saugo poveikį antibiotikų atsparumo genams, Kalifornijos universitetas sukurti vandens efektyvumo skruberį, siekiant sumažinti amoniako išmetimą pieno įrenginiuose ir Pietų Kalifornijos universitete, siekiant įgyvendinti lietaus vandens surinkimo sistemą Gvatemaloje.

Vienas iš Pasaulio vandens forumo generalinių direktorių Jeffrey Kightlingerio generalinio direktoriaus Pietų Kalifornijos Vandens forumo generalinis sekretorius Jeffrey Kightlinger sakė: "Mūsų Kalifornijos koledžai ir universitetai yra derlinga vieta plėtoti naujos kartos tvarias technologijas. Šios idėjos padeda užtikrinti vandens patikimumą ne tik vietos bendruomenėse, kuriose jos labai reikalingos, bet ir visame pasaulyje. "

Nuo tada Pasaulio vandens forumo subsidijų programa, įkurta 2006 m., Nuo šiol suteikė 800 000 dolerių 32 vietos koledžams ir universitetams dėl tvarios vandens ateities plėtros projektų.