Minkštiklių įranga pagal vandens kontrolę

- Aug 16, 2017-

Minkštiklių įranga Pagal vandens kontrolę

Vienas, vienkartinis srauto valdymas su minkštu vandens įrengimu:

Vienas iš vienkartinio srauto valdymo įrangos sustabdo minkšto vandens tiekimą regeneruojant, taigi, jei pasirinksite šią seriją, turite naudoti ne mažiau kaip dvi valandas minkšto vandens rezervuaro.

Antra, dviejų bakų srauto kontrolė sušvelnino vandens įrangą:

Kontrolės sistema ir dvi bako talpos, druskos dėžės ir susiję vamzdynai, sudaryti iš dvigubo rezervuaro srauto valdymo įrenginio, valdiklis pagal dviejų vandens rezervuarų vandens reguliatorių, atsarginis ir jungiklio atkūrimas, siekiant užtikrinti, kad bet kuriuo metu visada 1 Tik cisterna yra darbo sąlygomis, gali toliau tiekti minkštą vandenį. Minkštinta vandens įranga, iš viso dvi dervos skardinės, viena su paruošta, po bako regeneravimo į laukimo būseną, kai vienas iš rezervuaro automatiškai arba rankiniu būdu į regeneravimo būseną, kitas iš karto į darbinę būseną. Tokios įrangos vandens gamyba nesikeis dėl įrangos regeneravimo proceso. Įranga, iš viso dviejų dervų skardinių, dviejų skardinių, veikiančių tuo pačiu metu, atsinaujinimo laikas yra skirtingas, kai valymo rezervuaras iškart pradėjo gaminti vandenį. Fazinio rezervuaro atveju šios įrangos teorinė vandens gamyba yra du kartus didesnė už seriją, bet apie tris valandas per ciklą (apie 24 valandas). Vienas keitimo bakas gamina vandenį, o kitas yra regeneracinėje būsenoje

Trys ar trys skardinės skardinės su minkštinta vandens įranga:

Įranga - iš viso trys dervos skardinės, dvejopos paskirties įranga, po to, kai valiutos rezervuaras automatiškai atsinaujina į budėjimo būseną. Kai kitos dvi talpyklos automatiškai arba rankiniu būdu patenka į regeneracinę būseną, atsarginis bakas automatiškai įtraukiamas į darbinę būklę. Šios įrangos vandens gamyba nesikeis dėl įrangos regeneravimo proceso; minkšta vandens įranga, iš viso trys dervos skardinės, trys skardinės veikia tuo pačiu metu, regeneravimo laikas yra skirtingas, po to, kai birža bakas tuoj pat pradėjo gaminti vandenį. Kai naudojamas tas pats bakas, teorinė šio minkšto vandens vandens gamyba yra tris kartus didesnė nei 2-oji serija, bet apie keturias valandas per ciklą (apie 24 valandas). , Kitas yra atsinaujinimo būklėje. Automatinis minkštinto vandens įrenginys, kad mes, gamybos procese bendra minkšta vandens įranga ir kaip ji būtų kontroliuojama, galbūt mes nesuprantame, kad pateikti paprastą paaiškinimą. Automatinė minkšta vandens įranga veikia, dažniausiai naudojami valdymo metodai yra du, tai yra laiko kontrolė ir srauto valdymas.

Laikas valdyti atskirą rezervuarą: tokio pobūdžio automatinio minkštinto vandens įrenginiai turi būti pagrįsti faktiniu vandens suvartojimu ir įrangos mainų galimybėmis, kad nustatytų regeneravimo laiką, kad būtų pasiektas regeneravimo laikas, automatiškai pradėtų regeneravimo procesą; vartotojas gali nustatyti regeneravimo procesą mažiau vandens. Taip pat galite bet kada paleisti regeneravimo procesą rankiniu būdu, jei reikia. Šios sistemos privalumai: pigūs, nes kontrolės metodas yra paprastas, todėl kaina yra mažesnė nei srauto tipo įranga; lengva valdyti; dėl paprasto valdymo dažniausiai tik vieną kartą per 24 valandas, taigi sistema dažniausiai taikoma mažam kietumui (mažiau kaip 4 mm / l), vandens stabilumas (vandens suvartojimas neviršija 15%), vanduo nėra reikalaujantis, naudojimas mažesnis vanduo.