Minkštiklių įrangos įrengimo įrengimas

- Aug 29, 2017-

Minkštiklių įrangos įrengimo įrengimas

Minkšto vandens įrengimo procedūra

1. Laikykite bako lygį: pirmiausia derva gali. Druskos maišytuvas yra tvirtas pagrindas.

2. Tvirtai pritvirtinkite audinio vandens įrenginį centro vamzdžio apačioje. Iškirpkite ir nukreipkite centro vamzdžio viršutinę dalį 0,5 mm, tada centruotą vamzdį užmaukite juosta, kad derva nepatektų.

3. Nuvalykite dervą į dervos talpyklą tolygiai. Nuimkite centrinio vamzdžio sandarinimo juostą, praskalaukite ir išvalykite centrinio vamzdžio viršutinę dalį bei dervos bako galą ir įdėkite silikono alyvą į centrinį vamzdį ir reguliatoriaus sandarinimo žiedą.

4. Įstatykite viršutinį audinio vandens įrenginį į valdymo vožtuvą ir vidinį vamzdį iš viršutinio audinio vandens įrenginio įjunkite į valdymo vožtuvą. Atsargiai pasukite valdymo vožtuvą pagal laikrodžio rodyklę, kol jis bus priveržiamas ant dervos bako sąsajos (arba pritvirtinta flanšu), kad įsitikintumėte, jog centrinis vamzdis yra įstatytas į vožtuvo korpusą. Apatinis audinio vanduo ir centrinis vamzdis turi būti arti. Pastaba: viršutinis audinio vanduo ir valdymo vožtuvas bei centrinis vamzdis. Neleiskite dervai išbėgti. Centrinis vamzdis ir valdymo vožtuvas neturi būti nutekėjęs, kitaip jis pasirodys. 5. Katilo minkštinimo vandens įrangos druskos sklendės agregatas

Įdėkite nerūdijančio plieno juostą į mažus vario priedus; Filtro galas prijungiamas prie valdymo vožtuvo įsiurbimo angos ir mažos varinės jungtys, prijungtos prie siurbimo vamzdžio korpuso ir vožtuvo korpuso, yra įkišamos į siurbimo vamzdį. Jūs galite padaryti be oro.

Tada prijunkite prie plastiko alkūnės. Sūrymo dujotiekio jungties ilgis turi būti ne didesnis kaip 2 m, jis turi būti sandariai uždarytas, o druskos sklendė druskos dėžės druskos kameroje. Priešingu atveju tai turės įtakos minkštiklio regeneravimo poveikiui.

6. Drenažo vamzdžio jungties ilgis neturi būti didesnis kaip 6 m, kuris neturi būti naudojamas minkštuose plastikiniuose vamzdžiuose. Poveikis drenažo poveikiui.

7. Katilo minkštinimo vandens įrangos vamzdžio jungtis

Dizaino ir diegimo pagrindiniai punktai

Pats prietaisas yra paprastas ir mažas, todėl nėra specialių reikalavimų įrenginiui. Projektuojant įrenginį reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

1) įrangai reikia paprasto horizontalaus pagrindo; Sienelė yra apie 250 ~ 450 mm, priklausomai nuo realios kampo išdėstymo situacijos;

2) kadangi pati įranga yra gana lengva, apskritai reikia tik atsižvelgti į dervą ir vandens svorį;

3) įeinantys ir išleidžiami vandens vamzdžiai yra standartiniai flanšai arba srieginės jungtys, kurias reikia sureguliuoti ir palaikyti, ir vožtuvo korpusas negali būti pritvirtintas, kad būtų išvengta įtampų;