Minkštinimo įrangos parinkimas pagrindai

- Sep 21, 2017-

Minkštinimo įrangos parinkimas pagrindai

Minkštiklis, taip pat žinomas kaip suminkštinti vandenį įranga, yra plačiai naudojamas katilo suminkštintas vanduo, chemijos suminkštintas vanduo, maisto suminkštintas vanduo įranga ir požeminio vandens valymo.

Vandens minkštinimo atrankos pagrindai

pasirinkti vandens minkštinimo (suminkštintas vanduo įranga) 1,

Suminkštintas vanduo įrangos (vandens minkštinimo) parinkimas remiasi daugiausia vandens poreikis, žalio vandens kietumas ir taikyti

1) to paties vandens iš įrangos yra įvairių modelių, atsižvelgiant į faktinį vandens situaciją, pasirinkti.

2) žalio vandens kietumas: Hangzhou katilo suminkštinti vandens įrenginiai, Hangzhou Automatinis suminkštintas vanduo įranga, Hangzhou suminkštinti vandens valymo įrenginiai

Kai žalias kietumo vanduo ≤ 3m · mol / L, gali pasirinkti laiko valdymo tipą, pagal maksimalų vandens gamybos įranga;

Kai žalias kietumo vanduo ≤ 6m · mol / L, jis gali būti parenkamas pagal didžiausios talpos įrangos lentelės.

Kada žalias vandens kietumas yra mažiau nei 8m · mol / L, vidutinės vertės vandens gamybos pajėgumai gali būti pasirinktas.

Žalio vandens kietumas 8 ~ 10m · mol / L, pagal minimalų vandens gamybinių įrenginių, įrangos ar naudoti kelių lygių sistemą;

Žalio vandens kietumas ≥ 10m · mol / L, turi būti pasirinktas kelių lygių gydymo, bendrą dviejų lygių gydymo gali atitikti reikalavimus.

3) naudojant vandenį: jei įrengtas karšto vandens katilas ar kitiems panašiems įrenginiams, pagal įranga vandens maksimalus gamybos pajėgumo pasirinkimo kriterijų; Jeigu garo katilo vandens tiekimas, paprastai pagal katilo garinimo 1,2 karto įranga ir vandens gamybos pajėgumai rungtynės.

Suminkštintas vanduo įrangos diegimo veiksmus

1 užtikrinti, kad lygis bake: pirmojoje talpykloje derva. Druskos rezervuaras yra įsikūręs tvirtu pagrindu.

2, kitas vandens šildytuvas įrengtas centrinis vamzdžio apačios. Centrą vamzdis viršuje, žemiau 0,5 mm burnos supjaustyti ir vadovas kampą, ir tada uždaromos lipnia juostele prie centrinės antgalį, kad nenutekėtų derva.

3, tolygiai į baką dervos derva. Pašalinti centrą vamzdžių sandarinimo juostos, centrinis vamzdis ir dervos bakas gali būti plaunami vandeniu ir išvalyti burną pabaigoje, centrinis vamzdžio ir duomenų valdytojo sandarinimo silikono aliejaus.

4, vandens skirstytuvu bus įdiegta vožtuvą, tada centrinis vamzdis iš vandens į skirstomąjį vožtuvą į vožtuvą. Atsargiai pasukite pagal laikrodžio rodyklę, kol ji yra sugriežtintos derva bakas jungtį (arba flanšinė jungtis) vožtuvą įsitikinkite, jog centro vamzdžių įterpiamas į vožtuvo korpusą. Pagal vandens skirstytuvą ir centro vamzdis turi būti trumpas, Atkreipkite dėmesį: vandens platintojas ir kontrolės vožtuvas, centrinis vamzdis. Neleisti derva bėga. Centro vamzdelis ir valdymo vožtuvas turi būti sandariai vandeniui, kitaip bus nukreipti kieto vandens reiškinys.