Minkštinimo įranga minkštinimo procesas

- Oct 13, 2017-

Minkštinimo įranga minkštinimo procesas

Pasirinkimo vadovas:

Visų pirma, mes turime pirkti kai ką atsižvelgti produkto esame įpratę daryti, šios rūšies įrangą naudoja daug labai plati, todėl negalima aklai atsitiktinai pasirinkti įrenginį naudoti.

1: naudokite

Katilo vandens, kasdien vanduo, vandens, šildymo, aušinimo vanduo, geležies ir plieno lydymo, chemijos ir farmacijos aspektų.

2: sistema naudoja vandens ciklo

Tai sistema, veikia laiko, kas valandą vandens suvartojimas, vidutinis vandens suvartojimas, minimalus vandens sunaudojimas ir maksimalus vandens suvartojimas. Ar tai reikia nuolatinį vandens tiekimo įranga, kuri yra būtina pasirinkti.

3: žalio vandens kokybės, kietumas

Paprastai mes naudojame žalio vandens yra berilio vario miesto vandentiekio vandens ar požeminio vandens kietumas, ir kai naudojate paviršinis vanduo nevirintas vanduo. Tai reikalauja, kad mes surinkti vandens kokybės žalio vandens kietumas. Kai kuriose vietose vandens kokybė yra gana sunku, šiuo metu mes turime atsižvelgti į jų pačių poreikius į įrangos modelį ir vandens gamybos buvo palyginti, apskritai, Pietų Kinijos tiekiamo vandens kokybė yra gana minkštas ir Šiaurės yra sunkiau.

4: vandens gamybos reikalavimus, kurie pagal klientų poreikius pasirinkti savo, tai yra, ne didesnis geresnis vandens gamybai yra teisinga suma visa, kas geriausia, kai vanduo turi būti šiek tiek didesnis nei jūsų vandens produkto pasirinkimas vertė,

5: ciklo vandens parametrus, pagal savo poreikius, kliento pasirinkta įranga modelis, mes bus grindžiamas originalus naudoti derva – nustatyti teorinį ciklą vandens gamybos kiekio kietumas. Nejudančiu jonitų yra patikimi, tačiau tai veikia netiesiogiai, siekiant apsaugoti nepertraukiamas vandens tiekimas vandens, būtina naudoti įrangos jungiklis. Skysčio pripildytoje yra visiškai nuolat sistema, kuri gali patenkinti nuolatinį vandens tiekimą.

Skysčio pripildytoje jonų mainų sistema susideda iš dviejų dalių, įskaitant mainų kolonėlė ir regeneravimo procesą išvalyti bokštas

Šį procesą sudaro minkštinimo, regeneravimo ir valymo šių trijų dalių ir yra atsinaujinančių ir dirbtinių įranga ir kt.

1, minkštėjimo procesas

Minkštinimo procesas vykdomas mainų bokštas, mainų bokštas yra paprastai tris skaidinius keturi labai sunku sudėčiai, anglių krosnis yra plūdės įrenginį, aplink plūdė prietaisas yra vandens vienetų, nuolatinis tuo Be to, iš viršaus į bokštą ir iš plūdės prietaiso sluoksnis po sluoksnio po derva į kontaktą, priešinga kryptimi ir mainų, minkštu vandeniu iš viršaus, į skalbimo mašiną. Važiuojant, plūdė prietaiso, esančio vandens srautą, centro, kad derva nuo plūdės, o tarpas tarp dėklo į rudenį, stotelė veikia, plūdė iškart patenka, mažėja į kitą šešių, gali veiksmingai užkirsti kelią nukristi.

2, regeneravimo procesą

Dervos derva sočiųjų atlikti valymo bokšto viršutinėje dalyje po regeneravimo procesas. Dervos, kuri yra prarastas išsikeisti į stulpelio apačią ir tada siunčiami į stulpelio viršuje. Tai po Perkomponavimo, laikymo ir regeneracijos.