Sydney ' s Kurnell Desalination augalų dvigubo dydžio

- Jan 13, 2020-

Sydney ' s Kurnell vandens nudruskinimo gamyklos dvigubo dydžio

Į NSW Vyriausybė paskelbė šią savaitę ji greitai sekti statybos planą plėsti Sidnėjausvandens nudruskinimo gamykla, padvigubinti jo dydį.

Kurnell nudruskinimo gamykla šiuo metu gamina 15 procentų miesto vandens. Gamyklos plėtra leis jai pateikti 30 procentų visų tiekimų, ataskaitų irSydney Morning Herald.

Sausros ir toliau hit regione užtvankos lygis mažėja iki 43,1 procento trečiadienį. Prieš metus, užtvankos buvo 63 procento pajėgumų.

Melinda Pavey, NSW vandens ministras, sakė plėsti gamyklos Kurnell buvo "pagrindinis elementas siekiant apsaugoti Sidnėjaus vandens saugumo", o vadovavimas iš Kurnell operatoriai parengti "taip greitai, kaip praktiškai įmanoma."

"Augalo išplėtimas turėtų būti atliekamas kuo greičiau ir apdairiai bei veiksmingai, kad per dieną 12 mėnesių laikotarpiu būtų bent jau papildomai 250 geriamojo vandens megalitrų per parą," – sakė s. Pavey.

"Mums reikia, kaip paruošti, kaip mes galime, kad mes ne paliko pilkai, jei ši sausra toliau-tai kodėl mes ieškome ne tai vienas iš Sidnėjaus draudimo polisų," sakė ji.

"Mes niekada matė užtvankos lygiai lašas šį greitai Sidnėjuje, todėl mes turime judėti taip greitai, kad kranto iki mūsų tiekimo."

pagalAustralijos, bus pradėtas konkurencinis konkursas siekiant ištirti plėtros išlaidas, ir nepriklausomų kainodaros ir reguliavimo tribunolas (IPART) buvo paprašyta pažvelgti į poveikį plėtrai turės vandens kainos gyventojams.

Berejiklian Vyriausybė teigė, kad labai svarbu užtikrinti, kad vandens vekseliai nedidės. "Turime užtikrinti, kad tai darome apdairiai ir skaidriai, kad sumažintumėte klientų sąskaitas."

Kai Sidnėjausvandens nudruskinimo gamyklaveikia, vidutinis klientai moka apie AUD $40 daugiau per metus.

Kitos priemonės, siekiant padidinti vandens tiekimą Sidnėjuje šiuo metu pažvelgė į vyriausybę, kaip ir vandens perdirbimas iš tualetų viešųjų teritorijų, sodų ir kiemuose plėtra.

Jei užtvankos lygis sumažėja žemiau 30 procentų, Sidnėjus įgyvendins 3 lygio vandens apribojimus. Tai reikštų labai ribotą arba visai nenaudoti vandens naudojimui lauke.