GYVENAMOSIOS ATSISAKYMO OSMOSIO SISTEMA

GYVENAMOSIOS ATSISAKYMO OSMOSIO SISTEMA

Apie valymo filtrą: 1. Pirmasis etapas: PPF PPF yra išankstinio valymo filtras vidaus valymo įranga. Tai pirmasis žingsnis norint išvalyti žaliavinį vandenį, kuris gali filtruoti smėlį, molio, rūdžių ir plaukiojančią medžiagą. 2. Antrasis etapas: UDF aktyvintojo anglies filtras pasižymi dideliu adsorbcijos koeficientu, kuris ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Apie valymo filtrą:

 

1.      Pirmasis etapas: PPF

PPF yra buitinės valymo įrangos išankstinio valymo filtras. Tai pirmasis žingsnis norint išvalyti žaliavinį vandenį, kuris gali filtruoti smėlį, molio, rūdžių ir plaukiojančią medžiagą.

 

2.      Antrasis etapas: UDF

Aktyvuotojo anglies filtras turi didelę adsorbciją, kuri gali pašalinti likusį chloridą, spalvą, kvapą ir organinę medžiagą.

 

3.      Trečia pakopa: TPF filtras

TTO gali adsorbuoti sunkiųjų metalų vandens joną. Tai yra tolesnė UDF stadijos apdorojimo funkcija, kuri gali pašalinti likusį chloridą, spalvą, kvapą ir organinę medžiagą.

 

4.      Ketvirtasis etapas: RO membrana

Atvirkštinės osmozės membranos apertūra yra 0.0001um. Tai gali pašalinti bakterijas, virusus, sunkiuosius metalus ir organines medžiagas vandenyje.

 

5.      Penktoji stadija: T33

T33 gali toliau pašalinti kvapą, didinti deguonies kiekį ir slopinti bakterijų augimą.

 

6.      Šeši etapai: mineralinių akmenų filtras

Įprasto vandens tekinimas į šviežią mineralinį vandenį, sugeriant ir pašalinant daugybę kenksmingų medžiagų, tokių kaip sunkieji metalai ir bakterijos. Šie akmenys, paimti iš jūros dugno gylyje nuo 300 iki 500 metrų, keičia reguliarų vandens šarminio vandens per reakciją, kuri keičia joną.

 

Reguliariai pakeiskite filtrą, kad būtų išlaikytas švarus ir švarus vanduo.

Filtruoti pavadinimą

Rekomenduojamas keitimo ciklas

PPF

3-6 mėnesiai

UDF

5-10 mėnesių

CTO

4-9 mėnesiai

RO

12-24 mėnesiai

UDF

5-10 mėnesių

MSF

5-10 mėnesių


Jei ketinate perskaityti informaciją apie gyvenamąją atvirkštinio osmoso sistemą iš tokios Kinijos gamyklos, "Guangzhou Jieming" vandens valymo įrenginiai, Ltd visada yra jūsų paslaugoms.

Tyrimo