Žemo slėgio decolorizing spiralės UF serijos - RSTUF

Žemo slėgio decolorizing spiralės UF serijos - RSTUF

Koncentracijos NF membranos RSTUF serija Koncentruotas RSTUF serijos UF membranos elementai gali sumažinti susidūrimo energiją; pratęsti gyvenimą plėvelės ir valymo metu. Jame daugiausia trys serijos produktų: RSTUF standartinės, didelio našumo RSTUF-RS serijos ir stipraus neutronų srauto RSTUF-RS serijos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Koncentracijos NF membranos RSTUF serija

Koncentruotas RSTUF serijos UF membranos elementai gali sumažinti susidūrimo energiją; pratęsti gyvenimą plėvelės ir valymo metu. Jame daugiausia trys serijos produktų: RSTUF standartinės, didelio našumo RSTUF-RS serijos ir stipraus neutronų srauto RSTUF-RS serijos.


Produkto savybės


5.jpg

①Organic medžiagos panaudojimo: The RSTUF serijos UF membranų daugiausia naudoja išblukinimas, pašalinus turinį, koncentracijos, organinių medžiagų, perdirbimo PVA ir dažų, ir tt. MENKĖS, maksimali koncentracija gali siekti 100 000 mg/L;

②①High sistemos atkūrimo dažnis: sistemos atkūrimo greitis yra 90-95 %, siekti net iki 98 %. Patogus montavimas ir mažas apsemtas plotas: horizontaliam montavimui ir vieną membranos apvalkalas gali turėti 3-4 membranas.


Produktų serija


5.png


Jei norite susipažinti su informacija apie žemo slėgio decolorizing spiralės UF serijos--RSTUF iš tokios gamyklos, Kinija, Guangzhou Jieming vandens valymo įrangos Co., Ltd yra visada jūsų paslaugoms.
Hot Tags: Žemo slėgio decolorizing spiralės UF serijos--RSTUF Kiniją, gamykla

Tyrimo

You Might Also Like