Žemo slėgio dekoloruojanti spiralinė UF serija-RSTUF-V

Žemo slėgio dekoloruojanti spiralinė UF serija-RSTUF-V

Ypatybės Geras apdorojimo efektas: "Mey" RSTUF membrana puikiai pašalina organines medžiagas ir spalvą. Po tipinio apdorojimo vandens kokybė: chromatografija <5pcu, cod="" pašalinimo="" greitis="" yra="" 50-90%,="" o="" chromatografijos="" ir="" cod="" šalinimo="" efektyvumas="" yra="" susijęs="" su="" vandens=""> Pavyzdžiui, naudokite anglies chemikalų fenolio nuotekas, po apdorojimo, naudojant tuščiavidurį pluoštą UF ir RSTUF, vandens išeiga parodyta tinkamame paveikslėlyje.

Informacija apie

Žemo slėgio spalvos spiralė UF serija

funkcijos

Geras apdorojimo efektas: "Mey" RSTUF membrana puikiai šalina organines medžiagas ir spalvą. Po tipinio apdorojimo vandens kokybė: chromatografija <5pcu, cod="" pašalinimo="" greitis="" yra="" 50-90%,="" o="" chromatografijos="" ir="" cod="" šalinimo="" efektyvumas="" yra="" susijęs="" su="" vandens=""> Pavyzdžiui, naudokite anglies chemikalų fenolio nuotekas, po apdorojimo, naudojant tuščiavidurį pluoštą UF ir RSTUF, vandens išeiga parodyta tinkamame paveikslėlyje.

MEY -01.jpgMEY -02.jpg

Trijų sluoksnių sudėtinė membraninė technologija pagerina membranų atsparumo taršai savybes: pridedant Mey patentuotą plėvelės sluoksnį į membranos elementų sluoksnį (PVDF arba PS), paviršinis sluoksnis yra lygus, sumažėja teršalų membranos paviršiuje nusėdimas , ir pagerinta membraninių elementų apsauga nuo užsiteršimo.


MEY -03.jpg

Srauto kanalo konstrukcijos dizainas (patentas Nr. 201520180636.9): (1) sumažina atsparumą skysčiui, slėgio kritimas yra mažesnis, energijos suvartojimas yra mažesnis ir vandens paskirstymas yra labiau subalansuotas; 2. Atviras srauto kanalas (plačiausia pasiekia 100 mil.), Kad būtų lengviau valyti koloidus ir dalelių užteršimą;

MEY-04.jpg

1 lentelė: skirtingi kanalai

MEY -05.jpg


RSTUF-V

UF membranos elementų RSTUF serijos gali veiksmingai perimti chromą ir COD, kad būtų išvengta paskesnio RO organinio užteršimo, kuris iš tikrųjų gali realizuoti RO apsaugą nuo pirminio apdorojimo.


Prekės savybės


图片1.png

① vientisas pakeitimas: sudedamųjų dalių forma ir dydis atitinka tuščiavidurio pluošto ultrafiltracijos membranos pakeitimą nekeičiant vamzdžių, elektros ir automatinės valdymo;

②Vandens kokybė yra gera: efektyvus chromo ir COD perėmimas, pašalinimo greitis yra 50-90%, o chromatografijos ir COD šalinimo efektyvumas yra susijęs su vandens kokybe ir teršalų sudėtimi.

③ Tas pats dažnis gali būti atvirkštinis su tuščiavidurio pluošto ultrafiltracijos membrana.


Produktų serija


2.png


Jei ketinate perskaityti informaciją apie mažo slėgio mažinimo spiralinę UF seriją-RSTUF-V iš tokios Kinijos gamyklos, "Guangzhou Jieming" vandens valymo įrenginiai, Ltd visada yra jūsų paslaugoms.

Tyrimo