Žemo slėgio dekoloruojanti spiralinė UF serija-RSTUF-V

Žemo slėgio dekoloruojanti spiralinė UF serija-RSTUF-V

Ypatybės Geras apdorojimo efektas: "Mey" RSTUF membrana puikiai pašalina organines medžiagas ir spalvą. Po tipinio apdorojimo vandens kokybė: chromatografija <5pcu, cod="" pašalinimo="" greitis="" yra="" 50-90%,="" o="" chromatografijos="" ir="" cod="" šalinimo="" efektyvumas="" yra="" susijęs="" su="" vandens=""> Pavyzdžiui, naudokite anglies chemikalų fenolio nuotekas, po apdorojimo, naudojant tuščiavidurį pluoštą UF ir RSTUF, vandens išeiga parodyta tinkamame paveikslėlyje.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Žemo slėgio spalvos spiralė UF serija

funkcijos

Geras apdorojimo efektas: "Mey" RSTUF membrana puikiai šalina organines medžiagas ir spalvą. Po tipinio apdorojimo vandens kokybė: chromatografija <5pcu, cod="" pašalinimo="" greitis="" yra="" 50-90%,="" o="" chromatografijos="" ir="" cod="" šalinimo="" efektyvumas="" yra="" susijęs="" su="" vandens=""> Pavyzdžiui, naudokite anglies chemikalų fenolio nuotekas, po apdorojimo, naudojant tuščiavidurį pluoštą UF ir RSTUF, vandens išeiga parodyta tinkamame paveikslėlyje.

MEY -01.jpgMEY -02.jpg

Trijų sluoksnių sudėtinė membraninė technologija pagerina membranų atsparumo taršai savybes: pridedant Mey patentuotą plėvelės sluoksnį į membranos elementų sluoksnį (PVDF arba PS), paviršinis sluoksnis yra lygus, sumažėja teršalų membranos paviršiuje nusėdimas , ir pagerinta membraninių elementų apsauga nuo užsiteršimo.


MEY -03.jpg

Srauto kanalo konstrukcijos dizainas (patentas Nr. 201520180636.9): (1) sumažina atsparumą skysčiui, slėgio kritimas yra mažesnis, energijos suvartojimas yra mažesnis ir vandens paskirstymas yra labiau subalansuotas; 2. Atviras srauto kanalas (plačiausia pasiekia 100 mil.), Kad būtų lengviau valyti koloidus ir dalelių užteršimą;

MEY-04.jpg

1 lentelė: skirtingi kanalai

MEY -05.jpg


RSTUF-V

UF membranos elementų RSTUF serijos gali veiksmingai perimti chromą ir COD, kad būtų išvengta paskesnio RO organinio užteršimo, kuris iš tikrųjų gali realizuoti RO apsaugą nuo pirminio apdorojimo.


Prekės savybės


图片1.png

① vientisas pakeitimas: sudedamųjų dalių forma ir dydis atitinka tuščiavidurio pluošto ultrafiltracijos membranos pakeitimą nekeičiant vamzdžių, elektros ir automatinės valdymo;

②Vandens kokybė yra gera: efektyvus chromo ir COD perėmimas, pašalinimo greitis yra 50-90%, o chromatografijos ir COD šalinimo efektyvumas yra susijęs su vandens kokybe ir teršalų sudėtimi.

③ Tas pats dažnis gali būti atvirkštinis su tuščiavidurio pluošto ultrafiltracijos membrana.


Produktų serija


2.png


Jei ketinate perskaityti informaciją apie mažo slėgio mažinimo spiralinę UF seriją-RSTUF-V iš tokios Kinijos gamyklos, "Guangzhou Jieming" vandens valymo įrenginiai, Ltd visada yra jūsų paslaugoms.
Hot Tags: Mažoji slėgio dekolizuojanti spiralinė UF serija-RSTUF-V Kinija, gamykla

Tyrimo

You Might Also Like